تماس با ما
Customer Service

شماره تلفن : +86 18145816425

WhatsApp : +8618145816425

خط تولید
  • اسکن ماژول
  • کارگاه تشخیص دستگاه تشخیص چهره
  • کارگاه تشخیص دستگاه تشخیص چهره

راکیندا بیش از 20 سال تحقیق بی وقفه در زمینه فن آوری بارکد خوانی دارد ، این شرکت پیشرو در این زمینه در چین و همچنین یک متخصص شناخته شده در بازار جهانی است.

فناوری پیشرفته uIMG ما نتیجه تحقیق و توسعه یک دهه در زمینه فناوری رمزگشایی مبتنی بر تصویربرداری است:
• فناوری ضبط تصویر دیجیتال با کیفیت بالا
• فناوری پردازش و رمزگشایی هوشمند تصویر
• پلت فرم محاسباتی تعبیه شده با عملکرد بالا
• تعبیه فناوری توسعه برنامه

Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

OEM / ODM

راکیندا در سال 2000 تولید مستقل محصولات اسکنر بارکد را آغاز کرد و از آن زمان تجربه ساخت فراوانی را کسب کرده است.مرکز تولیدکننده ما 6،220 متر مربع مساحت با ظرفیت تولید سالانه 1،000،000+ واحد مساحت دارد و مجهز به تجهیزات پیشرفته برای تولید و آزمایش ، مانند تجهیزات آزمایش Walmart ، Huawei و Tektronix است.
سیستم کنترل کیفیت راکیندا براساس کنترل کیفیت ، آزمایش تحقیق و توسعه و همچنین مدیریت محصولات معیوب ، به طور پی در پی ISO 9001: 2008 اعطا شد که به مزیت رقابتی پایدار برای راکیندا کمک می کند.
رویه های تنظیم شده ، تجهیزات پیشرفته و پرسنل سخت کوش ، کلیدی برای رقابت پذیری سیستم تولید و تولید ما هستند.این عوامل اطمینان حاصل می کنند که تمام قسمت های فرآیند تحت کنترل دقیق ، با حفظ کیفیت بالا محصول و کنترل هزینه موثر اطمینان حاصل می کنند که محصولات ما بهترین عملکرد را به نسبت نسبت به قیمت می رسانند ، در نتیجه مشتری های OEM / ODM را با رقابتی ترین محصول برای سرمایه گذاری خود ارائه می دهند .

 

Shenzhen Rakinda Technology Development Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

تحقیق و توسعه

ما تجهیزات پیشرفته ای برای تحقیق و توسعه و تولید انبوه، از جمله آزمایش محیط زیست، مکانیکی، ایمنی و ایمنی و غیره داریم. ما دارای امکانات حرفه ای از جمله اتاق بیخوابی پرتو، DOF اسکن خودکار و تست سرعت، آزمایش لنزهای نوری و غیره
مهندس تحقیق و توسعه بیش از 30 نفر در این شرکت وجود دارد.